Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Рукописні книги стародавньої Русі

Презентація на тему - Рукописні книги стародавньої Русі скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для проведення уроку літературного читання в третьому класі. З метою закріплення пройденого на занятті школярі можуть переглядати інформацію у себе вдома. Демонстрація слайдів знайомить дітей з поняттям рукописної книги , розповідає про її значення для людей в давнину. До уваги учнів запропонована інформація про найпопулярніших рукописах і їхніх авторів . Особливу увагу приділено розповіді про процес створення рукописного шедевру . Докладно описані види паперу і чорнила , які використовувалися майстрами. Не залишений без уваги питання прикраси палітурки і обкладинки книг.

Презентація оформлена барвистими зображеннями книг , які стали справжніми витворами мистецтва. Перегляд розробки сформує у дітей повне уявлення про трудомісткість створення рукопису , а також сприятиме розвитку вміння порівнювати. Всього для використання підготовлені двадцять чотири слайда наступного наповнення:

- Знайомство з предметним поняттям ;
- Найдавніша книга ;
- Створення рукопису ;
- Центри книгописания ;
- Середньовічні папір та чорнило ;
- Створення палітурки ;
- Ошатне оформлення ;
- Виконані від руки ілюстрації ;
- Літописи та особливості їх створення;
- Словник ;
- Висновок.
Пряме посилання
Переглядів: 680 | Завантажень: 128

Схоже з Історія презентації

Німецька мова Л.П. Савченко 8 ...
ПРезентація на тему - HOLLYWOO...
Алгебра Ю. І Мальований, Г. М....
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Русский язык Н. А. Пашковской,...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Рукописні книги стародавньої Русі ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.