Презентація на тему - СТАРОДАВНІ ДЕРЖАВИ СХОДУ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - СТАРОДАВНІ ДЕРЖАВИ СХОДУ

Презентація на тему - СТАРОДАВНІ ДЕРЖАВИ СХОДУ скачати

Скачати повну версію

Презентація створена ученицею сьомого класу. Розробка присвячена вивченню предметного курсу історії. Використовувати демонстрацію слайдів можна на уроці в якості додаткового джерела інформації для учнів . З метою розширення кругозору та підвищення загального рівня освіченості школярі можуть переглядати роботу самостійно на домашньому комп'ютері. Вивчення змісту показу дозволить дізнатися про дотеперішніх державах , їх відмінні особливості .

Презентація розповідає про географічне положення країни , її символах , досягненнях народу в галузі культури , торгівлі , науки. Показ супроводжують яскраві тематичні ілюстрації , що демонструють головні досягнення стани . Розробка містить велику інформацію з питання і сприяє формуванню у глядача повного уявлення про стародавніх східних державах.

У показ включені одинадцять слайдів . Для вивчення запропоновані наступні розділи :

- Список держав ;
- Древній Єгипет ;
- Вавилон ;
- Ассирія ;
- Давня Індія ;
- Ізраїльське та Іудейське царства ;
- Фінікія ;
- Стародавній Китай ;
- Велика Китайська стіна.
Переглядів: 915 | Завантажень: 142

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація "Керлінг"...
Готові лабораторні роботи з фі...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - СТАРОДАВНІ ДЕРЖАВИ СХОДУ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.