Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ОСВІТА СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

Презентація на тему - ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ОСВІТА СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ скачати

Скачати повну версію

Презентація є тематичним портфоліо учениці сьомого класу. Розробка присвячена розділу курсу історії. Показ покликаний допомогти узагальнити і систематизувати знань школяра по темі. Демонстрація слайдів надасть допомогу учневі при самостійному вивченні , повторенні матеріалу. На уроці презентація також буде корисна в якості яскравого демонстраційного ресурсу. Дана робота знайомить школярів з причинами і характером війни , особливу увагу приділено розгляду ходу військових подій.

Детально висвітлено питання політичного устрою держави після прийняття конституції. Організація слайдів , спосіб надання навчального матеріалу , наявність схем допомагають в оволодінні тематикою презентації . Розробка формує повне уявлення про причини , хід та результати війни за незалежність Сполучених Штатів.


До перегляду підготовлені наступні розділи роботи:

- Причини війни за незалежність ;
- Характер війни ( схематичне подання) ;
- Етапи війни ;
- Привід до війни ;
- Хроніка подій ;
- Освіта США ;
- Конституція ;
- Гілки влади;
- Значення війни.
Пряме посилання
Переглядів: 385 | Завантажень: 114

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Клас зем...
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - Історія ...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Алгебра А. Г. Мерзляк, В. Б. П...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ОСВІТА СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.