Презентація на тему - Візантія скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Візантія

Презентація на тему - Візантія скачати

Скачати повну версію

Презентація допоможе школяреві самостійно підготуватися до уроків з історії та МХК . Розробка містить тематичний лекційний матеріал. До уваги глядача запропоновані об'ємні тексти , покликані сформувати повне уявлення про політичного, культурного життя Візантії. Запропонована інформація розширює знання про країну , розвиває зорову пам'ять і сприйняття . Виховний аспект показу розкривається у знайомстві школярів з культурною спадщиною держави .

Демонстрація слайдів містить докладний опис процесу поділу Римської імперії , етапи становлення Візантії. У показі знайшли своє відображення аспекти економічної , політичної , культурному житті країни. Не залишився без уваги питання розпаду імперії , падіння Константинополя . Особливу увагу презентації прикута до опису характерних рис візантійського зодчества. Запропоновані ілюстрації покликані сприяти сприйняттю інформації.

Даний навчальний матеріал розташований на сімнадцяти слайдах такого змісту:

- Східна і Західна Римські імперії ;
- Становлення самостійної держави ;
- Імператор Юстиніан ;
- Реформи ;
- Межі імперії ;
- Криза ;
- Захід епохи Візантії ;
- Зодчество ( іконопис , ліпка) .
Переглядів: 1265 | Завантажень: 190

Схоже з Історія презентації

Методика проведення практичних...
Презентація на тему - Mass Med...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - CORAL RE...
Загальна характеристика права ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Візантія ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.