Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - візантійська імперія і східнохристиянський світ

Презентація на тему - візантійська імперія і східнохристиянський світ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал для вивчення курсу історії в десятому класі. Розробка представлена ​​у вигляді електронного посібника , де користувач може вибирати розділ для ознайомлення. Організація слайдів дозволяє школярам самостійно переглядати інформацію в цілях поглиблення знань та підготовки до навчального заняття . Перегляд даної роботи сприятиме формуванню повного уявлення про Візантії та її відносини зі слов'янами . Матеріал розвиває аналітичне мислення , зорове сприйняття , вміння бачити причини і наслідки .

До уваги глядачів запропоновано опис природи і географічного положення Візантії , а також розповідь про особливості культури та державного устрою . Кожен розділ показу оформлений з використанням карт , тематичних зображень , фотографій пам'ятників архітектури. Всього в презентацію включені двадцять дев'ять слайдів такого змісту:

- План-схема ;
- Населення імперії ;
- Поява держави ;
- Господарство ;
- Перехрестя торгових шляхів ;
- Антична спадщина ;
- Влада і церква;
- Між заходом і сходом ;
- Діяльність Юстиніана I ;
- Вороги Візантії ;
- Боротьба зі слов'янами ;
- Кирило і Мефодій ;
- Висновки.
Переглядів: 846 | Завантажень: 210

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Фразові ...
Фізика Л. Е. Генденштейн 7 кла...
Презентація на тему Підліткови...
Презентація на тему - CHRISTMA...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - візантійська імперія і східнохристиянський світ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.