Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація "Роль Галицько-Волинського князівства в українській культурі"

Презентація "Роль Галицько-Волинського князівства в українській культурі" скачати

Скачати повну версію

Після татаро-монгольської навали Київ втратив багато свої позиції і тоді культурний і політичний центр змістився в бік Галицько-Волинського князівства, яке продовжувало зберігати і розвивати культурну спадщину Київської Русі.

У першу чергу це стосувалося народної творчості - пісенності і оповідей, хоча архітектурна наука також не стояла на місці і вбирала в себе як східнослов'янські так і європейські традиції.

Також не є секретом певний прогрес у сфері освіти, яке забезпечувалося, в першу чергу, князівськими і єпископськими канцеляріями.

Насправді, у презентації представлено досить багато інформації, і перерахувати в цьому невеликому огляді все буде досить проблематично. Окремий плюс - наявність великої кількості ілюстрацій.
Пряме посилання
Переглядів: 149 | Завантажень: 38

Схоже з Історія презентації

Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Відповіді на питання і завданн...
Презентація на тему - Вчення Ч...
Урок німецької мови. Пори року
Презентація на тему - ЯВИЩА У ...
Збірка задач і завдань для тем...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Роль Галицько-Волинського князівства в українській культурі" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.