Презентація: "Запорізька Січ" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація: "Запорізька Січ"

Презентація: "Запорізька Січ" скачати

Скачати повну версію

Спершу мова йде безпосередньо про виникнення Січі, яку, на думку більшості істориків, заснував один з перших відомі козацьких гетьманів Дмитро (Байда) Вишневецький. Перше серйозне поселення було створено на острові Мала Хортиця на Дніпрі. Далі говориться про загальні принципи організації, описується розвиток запорізького суспільства від окремих поселень до об'єднаної території, що має безліч ознак державності. В оповіданні приділяється особлива увага демократичності козаків, яка проявлялася в виборності гетьмана та його підзвітності козацькій раді.

Також автор згадує і про релігійність запорожців. На території Січі було побудовано більше шістдесяти християнських храмів, які регулярно брали добровільні пожертвування. Варто також сказати, що козаки виконували важливу роль у захисті православ'я як від окатоличення, так і від мусульманства.

Наприкінці презентації робиться висновок, що Запорізька Січ все-таки не була повноцінною державою, проте володіла багатьма його рисами і мала великий потенціал. Автор: Сіренко Анастасія.
Переглядів: 156 | Завантажень: 30

Схоже з Історія презентації

Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Справжнє...
Презентація на тему - Злачні к...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: "Запорізька Січ" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.