Головна Презентації » Хімія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Метанол був вперше здобутий в XVII столітті, а вивчений в першій половині XIX ст. Його називають ще деревним спиртом за першою з відомих методів видобутку, а саме - шляхом сухої перегонки деревини.

Переглянути

 скачати
Існує невеликий список харчових добавок, що вважаються нешкідливими і зовсім маленький список корисних харчових добавок.
Переглянути

 скачати
Визначення вмісту хімічної кінетики і поняття швидкості реакції. Доказ закону діючих мас і аналіз чинників, що впливають звісно ж на швидкість хімічних реакцій. Вимірювання загальної енергії активації гомогенних і гетерогенних реакцій, їх оборотність.
Переглянути

 скачати
Робота представляє увазі учнів елемент - кремній. Дана презентація подає вичерпну інформацію про цей елемент - будові його атома, хімічних і фізичних властивостях, знаходженні в природу і про великих областях застосування в промисловості, сучасних технологіях і в косметиці.
Переглянути

 скачати
Презентація по хімії для 9 класу на тему "Азот". У презентації дана повна характеристика представленого хімічного елемента, його знаходження в природі, одержання промисловим способом і перераховані обширні сфери застосування.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25

Всім відомо, що учні досить важко сприймають складні абстрактні поняття, тому їх візуалізація на уроках хімії вкрай необхідна. Починаючи з 2011 року презентації з хімії набирають велику популярність. Дане мультимедійне засіб навчання розкривають величезні можливості перед вчителем. Презентації з хімії включають в себе анімаційні слайди, які вчителі можуть використовувати на уроках хімії для формування понять про хімічні речовини. Завантажити презентацію може і сам учень на своєму домашньому комп'ютері, і вивчити тему самостійно. Дані розробки допоможуть для узагальнюючого повторення під час підготовки до іспитів різними групами школярів. Презентації powerpoint забезпечують різний спектр робіт з матеріалами для учня і вчителя: вивчення матеріалу самостійно, взаимопроверка, самоперевірка, опора на малюнок, контроль знань і т.д. Допоможуть усім бажаючим дізнатися історію становлення науки хімії, основні поняття органічної та неорганічної хімічної науки, типи хімічних реакц...