Головна » Презентації » Хімія презентації

Отруйність спиртів презентація

Отруйність спиртів презентація скачати

Скачати повну версію

Метанол був вперше здобутий в XVII столітті, а вивчений в першій половині XIX ст. Його називають ще деревним спиртом за першою з відомих методів видобутку, а саме - шляхом сухої перегонки деревини. Метиловий спирт широко застосовується для вилучення формальдегіду, необхідного для виробництва пластмас. Він використовується як розчинник і для багатьох органічних синтезів. Перспективним є використання метанолу в якості палива для двигунів, оскільки додавання його до бензину підвищує октанове число і знижує утворення шкідливих речовин у вихлопних газах.

Етиловий спирт - великотоннажний продукт хімічної промисловості. За обсягом виробництва він посідає перше місце серед інших органічних продуктів. У великих кількостях його використовують для отримання синтетичного каучуку і виробництва пластмас.

Етанол використовується як розчинник для виготовлення одеколонів, духів, лаків. Його застосовують для отримання багатьох органічних речовин: діетилового ефіру, барвників, харчової оцтової кислоти, бездимного пороху і т.д ..

Але треба пам'ятати, що метанол і етанол є отруйними речовинами. Етиловий спирт для організму людини наркотиком. У невеликих дозах він викликає сп'яніння, у великих - навіть смерть. Зловживання алкогольними напоями викликає страшну хворобу - алкоголізм.
 

Пряме посилання
Переглядів: 131 | Завантажень: 60

Схоже з Хімія презентації

Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - Гостра с...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Отруйність спиртів презентація ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.