Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - Будова і властивості циклоалканів

Презентація на тему - Будова і властивості циклоалканів скачати

Скачати повну версію

Презентація орієнтована на пред'явлення учням десятого класу нового матеріалу з хімії. Розробка знайомить з предметним поняттям, описує способи отримання речовини, розповідає про його властивості. Особливу увагу приділено вирішенню хімічних тематичних завдань, які дозволяють закріпити теоретичний матеріал уроку. Оформлення презентації сприяє гарному зоровому сприйняттю роботи. Великі заголовки, наявність формул і схем допомагають акцентувати увагу школярів на ключових питаннях. Ефекти анімації спрямовані на організацію самоконтролю, правильні варіанти відповідей з'являються на слайді після виконання завдання. Використання даної презентації сприятиме розвитку аналітичного мислення, вміння порівнювати.

До складу розробки увійшли двадцять шість яскравих і функціональних слайдів. Для проведення уроку запропоновані наступні розділи:

- Загальна формула;

- Будова і номенклатура;

- Ізомери циклопентану;

- Міжкласові ізомери;

- Хімічні властивості;

- Отримання;

- Завдання для закріплення вивченого;

- Домашнє завдання.
Переглядів: 418 | Завантажень: 115

Схоже з Хімія презентації

Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
Презентація на тему - FUN ACTI...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - 10 факті...
Геометрія А. Г. Мерзляк, В. Б....

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Будова і властивості циклоалканів ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.