Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - ізомери

Презентація на тему - ізомери скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розгляду питання хімії . Розробка може бути корисна вчителю на уроці для знайомства школярів з новим матеріалом. З метою поглиблення предметних знань учні можуть вивчати зміст показу на домашньому комп'ютері. Демонстрація слайдів покликана розширити знання учнів про ізомерії . Зміст презентації сприяє розвитку аналітичного мислення , зорового сприйняття.

Презентація знайомить з походженням слова « ізомерія » , розповідає про вчених , які зробили значний внесок у вивчення речовини. Розробка містить інформацію про види ізомерії , докладно описує кожен клас . Сприйняття показу не викликає ускладнень . Оформлення роботи виконано з використанням тематичних картинок , фотографій. Для систематизації знань у показ включені таблиці , схеми графіки. Ефекти анімації пожвавлюють презентацію , роблять перегляд цікавим.

До складу навчального матеріалу увійшли двадцять вісім яскравих слайдів.
Пряме посилання
Переглядів: 367 | Завантажень: 106

Схоже з Хімія презентації

Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему - Різноман...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - РОБОТА І...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ізомери ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.