Презентація на тему - ізомери скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - ізомери

Презентація на тему - ізомери скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розгляду питання хімії . Розробка може бути корисна вчителю на уроці для знайомства школярів з новим матеріалом. З метою поглиблення предметних знань учні можуть вивчати зміст показу на домашньому комп'ютері. Демонстрація слайдів покликана розширити знання учнів про ізомерії . Зміст презентації сприяє розвитку аналітичного мислення , зорового сприйняття.

Презентація знайомить з походженням слова « ізомерія » , розповідає про вчених , які зробили значний внесок у вивчення речовини. Розробка містить інформацію про види ізомерії , докладно описує кожен клас . Сприйняття показу не викликає ускладнень . Оформлення роботи виконано з використанням тематичних картинок , фотографій. Для систематизації знань у показ включені таблиці , схеми графіки. Ефекти анімації пожвавлюють презентацію , роблять перегляд цікавим.

До складу навчального матеріалу увійшли двадцять вісім яскравих слайдів.
Переглядів: 326 | Завантажень: 95

Схоже з Хімія презентації

Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - Синтез м...
Презентація на тему - АЛЬТЕРНА...
Твір на тему: Пам'ятки США
Твір на тему "З любов'...
Презентація на тему - Ліс - ле...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ізомери ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.