Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - Карбонати

Презентація на тему - Карбонати скачати

Скачати повну версію

Презентація є розробкою до уроку хімії для дев'ятого класу. Демонстрація слайдів має на меті допомогти школярам у вивченні хімічних властивостей солей вугільної кислоти. Організація навчального матеріалу дозволить учням набути навички у вирішенні розрахункових та експериментальних завдань. Показ містить тематичні ілюстрації , які демонструють сталактитові печери , хімічні досліди . Текстова частина роботи добре сприймається завдяки присутності яскравих заголовків , вказівних стрілок , виділенню за допомогою зміни розміру шрифту. Використання даної методичної розробки забезпечить засвоєння теми і сформує у навчаються уявлення про карбонатах та їх властивості . Освітні завдання уроку досягаються за допомогою розповіді про природні пам'ятки нашої країни.

Для презентації використовувалося двадцять два слайда , що може свідчити про повне розкриття питання. Під час уроку на екран виводиться таке зміст розробки:

- Тест- експрес ;

- Введення нового матеріалу;

- Дисоціація і солі вугільної кислоти ;

- Червона печера в Криму;

- Сталагміти ;

- Сталактити « Пузатий » і «Вогненний » ;

- Спелеологія ;

- Завдання на розрізнення суспензії крейди і гашеного вапна.
Пряме посилання
Переглядів: 391 | Завантажень: 124

Схоже з Хімія презентації

Презентація на тему: Велика Фр...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - Вітаміни...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - Процеси ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Карбонати ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.