Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОЛІМЕРІВ

Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОЛІМЕРІВ скачати

Скачати повну версію

Презентація орієнтована на показ для учнів одинадцятого класу. Розробка може бути активно використана на уроках і додаткових заняттях для підготовки до ЄДІ. Школярі можуть завантажити дану роботу на домашній комп'ютер і самостійно вивчати матеріал з хімії в зручному для себе режимі . Демонстрація слайдів знайомить з визначеннями полімерів , макромолекули , структурної ланки . Особливу увагу приділено розгляду класифікації хімічних речовин , реакції поліконденсації .

У показ увійшли формули , зображення будови молекул. Оформлення слайдів за допомогою тематичних ілюстрацій позитивно позначається на зоровому сприйнятті презентації . Перегляд розробки сформує повне уявлення про полімери , сприятиме розвитку мислення , вдосконалення навчальних навичок .

У презентацію увійшли вісімнадцять функціональних слайдів . Для вивчення створено наступні розділи :

- Що таке полімери ;

- Зображення макромолекули ;

- Структурна ланка ;

- Ступінь полімеризації ;

- Молекулярна маса ;

- Класифікація ( за походженням , складом, структурою , просторовому будовою , фізичними властивостями , способом отримання ) ;

- Поліконденсація .
Пряме посилання
Переглядів: 1075 | Завантажень: 250

Схоже з Хімія презентації

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему - Честь і ...
Презентація на тему - CHRISTMA...
Презентація на тему - ЛОКАЛЬНІ...
Презентація на тему - Money (Г...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОЛІМЕРІВ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.