Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ

Презентація на тему - ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ скачати

Скачати повну версію

Презентація розроблена ученицею восьмого класу. Для успішного засвоєння тим з хімії необхідно проводити численні практичні роботи, які так чи інакше пов'язані з використання різних хімічно небезпечних реактивів. Даний показ містить ряд правил, що забезпечують безпечну роботу в класі. На екран виводяться невеликі тексти у супроводі тематичних ілюстрацій.

Особливістю показу є його оформлення. В якості зображень тут використовуються фотографії домашнього кота, оброблені за допомогою спеціальної програми. Результатом проведеної роботи є тварина, яка цілком реалістично звертається з колбами та пробірками. Таке неформальне уявлення правил сприятиме залученню уваги дітей до змісту слайдів і допоможе організувати діяльність під час лабораторних робіт. Перегляд можна організувати безпосередньо перед проведенням роботи або при знайомстві класу з навчальним предметом, самостійний перегляд також буде цікавий і корисний учням.
Пряме посилання
Переглядів: 985 | Завантажень: 179

Схоже з Хімія презентації

Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему: захист гі...
Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - Властиво...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.