Головна » Презентації » Хімія презентації

Презентація на тему - ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОЛІЗУ

Презентація на тему - ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОЛІЗУ скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до показу учнем . Робота призначена для самостійного вивчення та перегляду на уроках хімії в якості додаткового матеріалу. Демонстрація слайдів знайомить з поняттям гальваностегії , гальванопластики . Розробка містить інформацію про застосування електролізу в основної хімічної промисловості та металургії. Особливу увагу приділено розповіді про історію відкриття способів отримання точних рельєфних копій предметів .

На екран виводяться предмети мистецтва , отримані із застосуванням хімічних методів . Демонстрація слайдів розвиває вміння аналізувати інформацію , поглиблює і доповнює предметні знання школярів . Присутність зображень пам'яток архітектури виховує інтерес до культури і прагнення вивчати досягнення науки .

Показ складається з тридцяти одного слайда. До уваги глядачів представлені наступні тематичні блоки :

- Основна хімічна промисловість ;
- Металургія ;
- Гальваностегія ;
- Техніка покриття предметів тонким шаром благородного металу;
- Гальванопластика ;
- Предмети мистецтва ( барельєфи для Петропавлівського собору , Зимового палацу , Ісаакіївського собору , Ермітажу , Великого театру ) ;
- Виробництво музичних платівок ;
- Кліше для друкарні;
- Прес -форми.
Пряме посилання
Переглядів: 2313 | Завантажень: 500

Схоже з Хімія презентації

Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - Наслідки...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Презентація на тему: Канада / ...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - Органічн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОЛІЗУ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.