Головна Презентації » Література презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Презентація по літературі для 7 класу звісно ж на тему "Образ Тараса Бульби". В оформленні роботи використані картини пензля відомих художників. Короткі тези, що стосуються головного героя, запрошують до роздумів над його образом. А поле для роздумів надзвичайно широко - на ньому ростуть і квіти любові, і плоди товариській дружби вирощені на патріотизмі і православній вірі. Образ Тараса Бульби несе в собі красу і міць духу, гідні поваги!
Переглянути

 скачати
З презентації дізнаєтесь про Театр корифеїв, ким він був заснований, що означає "корифей", про основи нового українського театру, жанри театру, також про найзнаменитіші вистави, презентації насичена корисною інформацією.
Переглянути

 скачати
З презентації дізнаєтесь більше про п'єсу Наталка Полтавка, також ідейний зміст даної п'єси це утвердження і оспівування особистої і також громадянської моралі, сама ж п'єса про українську дівчину-селянку яка звісно відстоює своє право на щастя.
Переглянути

 скачати
З презентації дізнаєтесь про творчість і також життя Якова Івановича Щоглова, у презентації 7 слайдів, але у них розкрита дана тема звісно добре, інформація буде корисна кожному учню, який вивчає українську літературу.
Переглянути

 скачати
Взагалі у нас (vsigdz.ucoz.ua) є багато презентацій про цього поета, а саме Тараса Шевченка, він найвідоміший поет України та  і не лише В Україні, про нього знає увесь світ і його твори, поезії читають усі, тому презентація покликана розповісти про його власне творчість і також життя, з даною презентацією, ви зануритесь у його творчість і житті і дізнаєтесь багато цікавого.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 36-40 41-41

Презентації з літератури допоможуть вчителям пояснити нову тему в більш легкій і зрозумілій формі. Учитель літератури, це не просто людина знайомить дітей на уроках з відомими творами класиків. Перед ним стоїть завдання проникнути в душу дитини, навчити його моральності, і розвинути в ньому творчу особистість. Тому, презентації з літератури, завжди найцікавіші і запам'ятовуються. Одним із способів прищепити учневі любов до предмета, є готові презентації з літератури. Основою даного уроку можна назвати розгляд нової теми, ілюстроване різними малюнками, слайдами, відео та фотоматеріалами. Завдання вчителя - піднести матеріал так, щоб учні повною мірою зацікавилися досліджуваним твором, а також автором написав його. Головна мета презентації з літератури - зробити коло інтересів дітей набагато ширше, ніж передбачає шкільна програма. Готові презентації з літератури можуть допомогти педагогу в цьому не простому і важливій справі. На нашому сайті представлені презентаці...