Головна » Презентації » Література презентації

Презентація "Ліна Костенко"

Презентація "Ліна Костенко" скачати

Скачати повну версію

Презентація, виконана українською мовою, присвячена розповіді про творчість письменниці та поетеси. Зміст показу є прекрасним ресурсом до проведення уроків рідної мови в національних школах. Для розширення власного кругозору та підвищення рівня освіченості будь глядачі можуть переглядати дану розробку на власному комп'ютері. Наповнення презентації формує у глядацької аудиторії чітке уявлення про особливості творів Костенко. Вивчення інформації на слайдах буде стимулом до прочитання нових творів поетеси.

На екрані розташовуються змістовні тексти, які розповідають про сім'ю , дитячі роки письменниці, а також про початок її звісно ж літературної діяльності. Уривки з віршів , висловлювання відомих людей про творчість української письменниці сприяють сприйняттю матеріалу.
Переглядів: 1161 | Завантажень: 199

Схоже з Література презентації

Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Фізика Є. В. Коршак, О. І. Ляш...
Презентація на тему - Процеси ...
Реферати з георграфії
Українська мова 9 клас В. В. З...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Ліна Костенко" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.