Головна » Презентації » Література презентації

Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ

Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал , який може бути активно використаний на уроках літератури , заняттях тематичних гуртків , а також для бесід з бібліотекарем . Демонстрація слайдів оповідає про сім'ю німецьких казкарів , розповідає про початок їх літературної діяльності . Велика увага показу приділено інформації про заслуги братів на терені вивчення німецької літератури . Опис заслуг літераторів спонукає до знайомства з творами і виховує інтерес до читання.

До уваги глядачів запропоновано цілий ряд казок , які зібрали і обробили для видання Яків і Вільгельм Грімм . На екран виводиться тематична ілюстрація і назва твору. Зображення підібрані яскраві , великого формату. Перехід між слайдами оформлений ефектами анімації , що оживляє показ і сприяє сприйняттю. До перегляду запропоновані двадцять функціональних слайдів . У презентацію включені наступні розділи :

- Родина Грімм ;
- Музей;
- Братські узи ;
- Роки навчання ;
- Члени Берлінської Академії Наук ;
- Дитячі та сімейні казки ;
- «Попелюшка» ;
- «Бременські музиканти » ;
- «Метелиця » ;
- «Білосніжка і сім гномів» .
Переглядів: 1045 | Завантажень: 189

Схоже з Література презентації

Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - Emerald ...
Хімія Ярошенко 9 клас
Алгебра А. Г. Мерзляк, В. Б. П...
Презентація на тему: Фінанси т...
Презентація на тему - Збережен...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.