Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Література презентації

Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ

Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал , який може бути активно використаний на уроках літератури , заняттях тематичних гуртків , а також для бесід з бібліотекарем . Демонстрація слайдів оповідає про сім'ю німецьких казкарів , розповідає про початок їх літературної діяльності . Велика увага показу приділено інформації про заслуги братів на терені вивчення німецької літератури . Опис заслуг літераторів спонукає до знайомства з творами і виховує інтерес до читання.

До уваги глядачів запропоновано цілий ряд казок , які зібрали і обробили для видання Яків і Вільгельм Грімм . На екран виводиться тематична ілюстрація і назва твору. Зображення підібрані яскраві , великого формату. Перехід між слайдами оформлений ефектами анімації , що оживляє показ і сприяє сприйняттю. До перегляду запропоновані двадцять функціональних слайдів . У презентацію включені наступні розділи :

- Родина Грімм ;
- Музей;
- Братські узи ;
- Роки навчання ;
- Члени Берлінської Академії Наук ;
- Дитячі та сімейні казки ;
- «Попелюшка» ;
- «Бременські музиканти » ;
- «Метелиця » ;
- «Білосніжка і сім гномів» .
Переглядів: 982 | Завантажень: 182

Схоже з Література презентації

Презентація на тему - Поняття ...
Твір на тему: Пам'ятки США
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Англійсь...
Гдз - Відповіді на запитання т...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - БРАТИ ГРІММ І ЇХ ТВОРИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.