Головна Презентації » Медицина презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Представляємо вашій увазі презентацію з БЖД або ж медицинині. У роботі йдеться про незаперечні користь загартовування організму, про яку говорив сам Гіппократ, а також перераховуються і описуються нижченаведені способи цього самого загартовування: повітряні ванни, обтирання, ходіння босоніж і т.д
Переглянути

 скачати

Рефлексотерапія в стоматології - презентація з 62 слайдів, ви дізнаєтесь про механізм дії рефлексотерапії, також методики рефлексотерапії, лазеротерапія, протипоказання до рефлексотерапії та багато іншого.

Переглянути

 скачати
Презентація з мікробіології підготовлена ​​студенткою. Розробка викличе інтерес в учнів профільних факультетів. Зміст показу допоможе підготуватися до семінару по темі, а також дозволить вивчити питання до заліку з предмету. Перегляд даної мультимедійної роботи допоможе студентам сформувати уявлення про причини отруєнь, збудниках небезпечних кишкових інфекцій.
Переглянути

 скачати
Презентація знайомить учнів з серцево-легеневої реанімації. Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями даного навчального посібника є активізація пізнавальної діяльності школярів у сфері вивчення першої медичної допомоги, формування умінь і навичок для реалізації даної мети; виховання бажання і готовність надавати ПМП іншій людині при надзвичайних ситуаціях.
Переглянути

 скачати
Презентація знайомить учнів з хворобами серця. Даний навчальний мультимедійний посібник призначено для демонстрації учням восьмих класах в ході вивчення біології. Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями посібники є розкриття матеріалу про можливості серця; формування вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки на основі наявної інформації; вивчення основних причин, що призводять до досліджуваних на уроці, захворювань; вивчення заходів профілактики та надання першої долікарської допомоги хворому; роз'яснення шкідливого впливу неправильного харчування , вживання алкоголю, стресу та куріння на кровоносну систему організму людини. Посібник складається з п'ятнадцяти слайдів, матеріал роботи є грунтовним, докладним і пізнавальним для школярів.
Переглянути

1-5 6-9

Презентації з медицини користуються найбільшим попитом. Вони використовуються на лекціях в медичних навчальних закладах, школах на уроках ОБЖ, в клініках, перинатальних центрах. Найчастіше презентації на медичну тематику зачіпають найбільш гострі проблеми, що стосуються всього суспільства. Так, популярними темами є аборти, виховання дитини, надання першої допомоги в різних критичних ситуаціях, інфекції і т.д. Серед готових медичних презентацій Ви зможете знайти і більш вузькі напрямки, такі як хірургія, запальні процеси, особливості компресійних переломів. Кожна з таких презентацій представляє набір тез по темі, які можуть бути доповнені необхідними думками та ідеями, щоб зробити презентацію більш персоналізованої. Використовувати готові презентації з медицини в своїх доповідях дуже зручно! Це дозволить скоротити часові витрати на підготовку, структурувати Ваша доповідь, представити його більш наочно. Готові презентації powerpoint допоможуть Вам у В...