Презентація на тему - Збереження стовбурових клітин новонароджених дітей для майбутнього життя скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Медицина презентації

Презентація на тему - Збереження стовбурових клітин новонароджених дітей для майбутнього життя

Презентація на тему - Збереження стовбурових клітин новонароджених дітей для майбутнього життя скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​студентом медичного навчального закладу. Розробка орієнтована на перегляд учнями під час навчальних занять , при самостійній підготовці будинку . Показ знайомить з визначенням стовбурових клітин , містить опис їх базових характеристик. Демонстрація слайдів розповідає про джерело отримання важливого біологічного матеріалу , поетапно ілюструє процес збору та типування . Велика увага даної роботи приділено розгляду технології обробки крові , способам її зберігання.

Глядачі зможуть познайомитися зі списком захворювань , при яких стовбурові клітини ефективні і марні. Перегляд презентації сформує повне уявлення про можливості сучасної медицини , які дозволяють виростити деякі органи і тканини людського організму. Інформація викликає інтерес , розширює кругозір і спонукає до роздумів.

До показу підготовлені п'ятнадцять проілюстрованих слайдів . Для вивчення запропоновані блоки:

- Стовбурові клітини і джерело їх виділення;
- Технології обробки пуповинної крові ;
- Способи зберігання ;
- Напрямки в лікуванні ;
- Що навчилися вирощувати вчені ;
- Статистика ;
- Оплата за зберігання біоматеріалу .
Переглядів: 1056 | Завантажень: 214

Схоже з Медицина презентації

Презентація на тему - ВАТИКАН:...
Презентація на тему - Синтез м...
Презентація на тему - Векторна...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - Особливо...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Збереження стовбурових клітин новонароджених дітей для майбутнього життя ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.