Головна Презентації » ОБЖ презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Презентація розроблена для учнів 7 класу. На уроці ОБЖ необхідно знайомити учнів з небезпечними погодними явищами і правилами поведінки під час виникнення таких. Презентація на тему '' Урагани, бурі, смерчі '' не тільки за допомогою знімків демонструє руйнівну силу цих явищ але й дає чітку їх характеристику, і відповідно до неї вчить, того, що потрібно зробити для виживання і збереження здоров'я.
Переглянути

 скачати
На початку роботи розповідається трохи про сам Анти мисливський рух, а так само про моральні передумови його формування.
Переглянути

 скачати
Тут розглянуті всі основні дії, які слід виконувати при виникненні пожежі. Єдина важлива деталь, що не зазначена у презентації - це необхідність відключити електрику так як при використанні звісно води є ймовірність викликати коротке замикання, здатне привести до нових спалахів. Крім того, несправності в електричному ланцюзі самі можуть бути також причиною пожежі.
Переглянути

 скачати
Просто чудова презентація з охорони здоров'я на тему: "Шкідливі продукти". Тут приведена важлива інформація про всілякі харчових добавках, як натуральних, так і синтетичних, їх вплив на організм, E-коди різних товарів, їх типи і список найнебезпечніших з них. Зокрема, описані такі відомі шкідливі добавки як глутамат натрію і фенол. 
Переглянути

 скачати
Презентація по екології на тему: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)". Тут досить мало текстової інформації, але це компенсується великою кількістю ілюстрацій. Зокрема, представлені багато видів альтернативних джерел енергії (включаючи такі екзотичні як рукотворні торнадо, величезні повітряні змії і навіть водорості), принципова схема роботи ветроулавлівателя, загальна динаміка розвитку відновлюваної енергетики, її сучасний стан та перспективи вітроелектростанцій в Україні.
Переглянути

1-5 6-10 11-12

Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ) - предмет, який багато учнів не люблять, і навіть насміхаються над ним. Однак якщо вчитель зможе цікаво подати матеріал, ці проблеми повністю підуть на другий план. Презентації по ОБЖ, що проводяться вчителем, не тільки заслужать уваги учнів, а й виховають у них почуття відповідальності за свою безпеку і життя. Правильно підготовлені презентації з ОБЖ допоможуть дітям бути впевненими в собі та своїх силах, при виникненні небезпечної ситуації. А також розвивають інтелект, навчають приймати рішення самостійно, і що найголовніше, уроки ОБЖ з цікавими і барвистими ілюстраціями, прищеплюють дітям любов до цього важливого предмету. Будь то малюки, або учні старших класів. У нас Ви знайдете найцікавіші і корисні презентації, які допоможуть Вашим учням піклуватися про свою безпеку, і не ставитися до даного предмету, як до чогось смішного й несерйозного!