Презентація: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)"

Презентація: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)" скачати

Скачати повну версію

Презентація по екології на тему: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)". Тут досить мало текстової інформації, але це компенсується великою кількістю ілюстрацій. Зокрема, представлені багато видів альтернативних джерел енергії (включаючи такі екзотичні як рукотворні торнадо, величезні повітряні змії і навіть водорості), принципова схема роботи ветроулавлівателя, загальна динаміка розвитку відновлюваної енергетики, її сучасний стан та перспективи вітроелектростанцій в Україні.
Переглядів: 263 | Завантажень: 115

Схоже з ОБЖ презентації

Презентація на тему - Молоко т...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...
Презентація на тему - My famil...
Презентація на тему - Теорія й...
Відповіді та рішення до підруч...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: "Альтернативна енергетика та її перспективи (на прикладі вітроенергетики)" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.