Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація: Аварії на радіаційних об'єктах

Презентація: Аварії на радіаційних об'єктах скачати

Скачати повну версію

У презентацію включено матеріал , який допоможе викладачеві ОБЖ провести насичене і плідну заняття. Мультимедійна робота дозволить учням сформувати уявлення про небезпеку, яку таїть у собі радіація. З метою підготовки домашнього завдання і повторення матеріалу до заліку школярі можуть вивчати слайди будинку на персональному комп'ютері.

На екрані можна побачити детальну інформацію про те, які об'єкти являють собою небезпеку для населення. Особливу увагу приділено розповіді про першочергові заходи захисту після оповіщення про радіаційну аварію. Школярі дізнаються про те, як захистити себе від випромінювання , провести йодну профілактику. Всі розділи містять зображення, що допомагають у засвоєнні матеріалу. Перевірити власні знання допоможуть питання тематичного тесту в кінці показу.
Пряме посилання
Переглядів: 286 | Завантажень: 152

Схоже з ОБЖ презентації

Російська мова Н. Ф. Баландіна...
Презентація на тему Австрія
Русский язык Н. А. Пашковской,...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Аварії на радіаційних об'єктах ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.