Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація на тему: "Шкідливі продукти"

Презентація на тему: "Шкідливі продукти" скачати

Скачати повну версію

Просто чудова презентація з охорони здоров'я на тему: "Шкідливі продукти". Тут приведена важлива інформація про всілякі харчових добавках, як натуральних, так і синтетичних, їх вплив на організм, E-коди різних товарів, їх типи і список найнебезпечніших з них. Зокрема, описані такі відомі шкідливі добавки як глутамат натрію і фенол. 

Також тут описані і деякі поширені харчові добавки, які можна віднести до позитивних в плані впливу на організм, наприклад, сорбідол і соєвий лецитин. 

Що ще цікаво, в презентації є результати соціологічних опитувань, які показують рівень обізнаності населення про харчових добавках і їх вплив на організм. Наприкінці наведено висновки та рекомендації щодо вживання продуктів харчування. 

Ще хочеться відзначити, що вся презентація виконана в єдиному нейтральному стилі, а анімаційні ефекти використовуються суто за призначенням.
Переглядів: 416 | Завантажень: 152

Схоже з ОБЖ презентації

Презентація на тему: фактори в...
Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ...
Фізика Є. В. Коршак, О. І. Ляш...
Презентація на тему - Організа...
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему Видатні хі...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему: "Шкідливі продукти" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.