Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація "Перелом"

Презентація "Перелом" скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​учнем одинадцятого класу. Наповнення розділів мультимедійної розробки відповідає тематиці уроків ОБЖ та біології. Будь-який глядач може переглядати зміст показу з метою отримання додаткової інформації про те, як допомогти людині у разі перелому. Перегляд всіх слайдів дозволить глядачам сформувати звісно ж повне уявлення про те, що таке перелом, яким він може бути і що робити в разі отримання пошкодження кістки.

На екрані представлені змістовні тексти. Сприйняття текстової частини презентації не викликає труднощів. Великі заголовки акцентують глядачів на аспекті обговорюваного питання. Кожному логічного блоку інформації відповідає ілюстрація. Зображення привертають увагу глядачів, на них представлені зірки світового кіно. Кадри з фільмів і опис реальних випадків переломів у знаменитостей сприяють запам'ятовуванню важливої ​​інформації.
Переглядів: 220 | Завантажень: 113

Схоже з ОБЖ презентації

Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Презентація на тему Австрія
Презентація на тему: Фінанси т...
Презентація на тему - CHRISTMA...
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація кросворд по Англій...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Перелом" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.