Презентація: "Перша допомога при отруєнні чадним газом" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація: "Перша допомога при отруєнні чадним газом"

Презентація: "Перша допомога при отруєнні чадним газом" скачати

Скачати повну версію

Вельми якісна та корисна презентація по БЖД та ГО на тему: "Перша допомога при отруєнні чадним газом". Названо основні характеристики чадного газу (CO), такі як відсутність кольору і запаху, підвищена токсичність, причини утворення і вплив на організм. Також йдеться про потенційно небезпечних місцях, де можна отримати отруєння. Це деякі види виробництв, гаражах і тунелях з поганою (або відсутньої) вентиляцією, на жвавих автострадах, при пожежі і т.д. 

Крім того, названі основні симптоми, які проявляються у потерпілого на різних стадіях отруєння чадним газом. Природно, тут обмовляється і перша допомога, що надається в таких випадках. Насамперед необхідно винести потерпілого на свіже повітря, привести до тями, при ослабленому або відсутньому диханні провести штучне дихання. Також коли потерпілий звісно ж прийде до свідомості, його необхідно напоїти міцним чаєм. Також треба викликати "швидку допомогу".
Переглядів: 1002 | Завантажень: 82

Схоже з ОБЖ презентації

Презентація на тему - 10 факті...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Презентація на тему - Особливо...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: "Перша допомога при отруєнні чадним газом" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.