Презентація: "Війна як злочин проти довкілля" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » ОБЖ презентації

Презентація: "Війна як злочин проти довкілля"

Презентація: "Війна як злочин проти довкілля" скачати

Скачати повну версію

Актуальна презентація по БЖД та охорони здоров'я на тему: "Війна як злочин проти довкілля". На самому початку презентації автор наводить невтішні факти з людської історії: за останні 6000 років мир на Землі тривав в цілому 292 року ... Однак до кінця XIX століття війни не були ні настільки вбивчими, ні настільки небезпечними для природи. 

Поява зброї масового ураження загрожує не тільки людству, але і всій земній кулі. Природно, в першу чергу це стосується атомного, хімічного і бактеріологічної зброї, здатного в лічені години знищити весь світ. 

Також автор звертає увагу на шкоду, який чинить не тільки використанням цієї зброї, але навіть самим фактом його виробництва та випробувань.
Переглядів: 291 | Завантажень: 114

Схоже з ОБЖ презентації

Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Захист в...
Презентація на тему - Органічн...
Презентація на тему - TORNADOE...
Презентація на тему - Збережен...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: "Війна як злочин проти довкілля" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.