Головна Презентації » Правознавство презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Реформи системи державних фінансів України - презентація з 16 слайдів, розповість вам про ключові завдання звісно ж реформ, також реформа бюджетної системи, податкової, податковий тиск на економіку та багато іншого.

Переглянути

 скачати
В презентації на тему: Африка, максимально можливо розгорнута тема цього материка. В ній розповідається про географічне положення материка, про океани, що омивають Африку, та кліматичні умови. Також ви дізнаєтесь про населення материка, їхні звичаї та особливості культури. Так що ви можете скачати презентацію на тему Африка та дізнатися більш детально про неї.
Переглянути

 скачати
Презентація на тему - Органи місцевого самоврядування, файл займає 5,41 мб, скачати презентацію з правознавства - Органи місцевого самоврядування безкоштовно. 
Переглянути

 скачати
Презентація на тему - Основи адміністративного права, ця презентація з правознавства, вона займає 2,75 мб, скачати дану презентацію (Основи адміністративного права) можна безкоштовно.
Переглянути

 скачати
Презентація на тему - Конституція України – основне джерело конституційного права України складається з 9 слайдів, у презентації буде йти річ про класифікацію джерел конституційного права, систему конституційного права...
Переглянути

1-5 6-10 11-13