Головна » Презентації » Різні презентації

День студента

День студента скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​класним керівником десятого класу. Мультимедійна розробка буде цікава всім, хто покинув стіни школи і є учнем коледжу, технікуму або ВНЗ. Зміст показу покликане створити святковий настрій студентам. Демонстрація слайдів може виступати в якості супроводу тематичного заходу. Будь-який бажаючий може переглянути веселу презентацію на домашньому комп'ютері в компанії друзів. Наповнення слайдів покликане познайомити глядачів будь-якої вікової групи з визначенням слова «студент», традиціями студентського життя, особливостями навчання після закінчення школи.

На екрані можна побачити яскраві шаблони з короткою інформацією на них. Особливе значення відведено тематичним ілюстрацій. До уваги глядацької аудиторії запропоновані карикатури, шаржі, веселі картинки про студентське життя. Зміст показу передає атмосферу безтурботності, веселощів, але, в той же час, попереджає про важливість отримання міцних професійних знань.
Пряме посилання
Переглядів: 206 | Завантажень: 76

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Merry tr...
Презентація на тему - ПОХОДЖЕН...
Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Природні...
Презентація на тему - Триваліс...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і День студента ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.