Як тварини готуються до зими скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Як тварини готуються до зими

Як тварини готуються до зими скачати

Скачати повну версію

Презентація допоможе вчителю провести цікаве заняття по навколишнього світу . Батьки можуть використовувати дану роботу для проведення самостійних занять з дітьми в цілях раннього розвитку дошкільнят . Зміст показу спрямоване на формування у хлопчиків і дівчаток уявлення про те , як різноманітні тварини готуються до настання холодів. Організація матеріалу дозволяє розвивати сприйняття , спостережливість , а також уміння міркувати. Презентація виховує уважне ставлення до тварин , прищеплює прагнення допомагати пернатим взимку.

На слайдах представлені тези уроку , опису тварин , загадки та навчальні завдання. Школярам належить переглянути ряд слайдів і порівняти зимову і літню шубку зайців , білок , лисиць. Особі увагу приділено розповіді про птахів , які не відлітають на південь , а проводять холодні місяці в лісі. Всі тематичні розділи показу мають барвисті ілюстрації , які сприяють засвоєнню навчального матеріалу. Увага! - презентація на російській мові.
Переглядів: 652 | Завантажень: 117

Схоже з Різні презентації

Розв'язання до: Збірник за...
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Англійська мова А. М. Несвіт 8...
Презентація на тему - візантій...
Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Як тварини готуються до зими ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.