Подвиги Геракла скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Подвиги Геракла

Подвиги Геракла скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для супроводу уроку літератури в п'ятому класі. Використання даного мультимедійного матеріалу допоможе учням сформувати повне уявлення про героя давньогрецьких міфів. Представлені слайди позитивно позначаться на розвитку у п'ятикласників зорового сприйняття, асоціативної пам'яті, уважності. Спосіб організації та оформлення матеріалів уроку спрямовані на виховання інтересу до читання, до вивчення культури Греції.

Увага учнів залучать численні яскраві ілюстрації. Тематичні зображення покликані познайомити глядачів з усіма подвигами Геракла. На екрані представлені стародавні предмети, за якими можна вивчати сюжети міфів, а також скульптурні композиції, що демонструють найвідоміші подвиги героя.
Переглядів: 235 | Завантажень: 61

Схоже з Різні презентації

Твір на тему "З любов'...
Презентація на тему - ІНВЕСТИЦ...
Презентація на тему: загін Сум...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Подвиги Геракла ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.