Головна » Презентації » Різні презентації

Подвиги Геракла

Подвиги Геракла скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для супроводу уроку літератури в п'ятому класі. Використання даного мультимедійного матеріалу допоможе учням сформувати повне уявлення про героя давньогрецьких міфів. Представлені слайди позитивно позначаться на розвитку у п'ятикласників зорового сприйняття, асоціативної пам'яті, уважності. Спосіб організації та оформлення матеріалів уроку спрямовані на виховання інтересу до читання, до вивчення культури Греції.

Увага учнів залучать численні яскраві ілюстрації. Тематичні зображення покликані познайомити глядачів з усіма подвигами Геракла. На екрані представлені стародавні предмети, за якими можна вивчати сюжети міфів, а також скульптурні композиції, що демонструють найвідоміші подвиги героя.
Пряме посилання
Переглядів: 290 | Завантажень: 73

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Вітаміни...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Cats
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - ізомери

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Подвиги Геракла ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.