Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація "Багатства природи"

Презентація "Багатства природи" скачати

Скачати повну версію

Демонстрація слайдів допоможе звісно ж у проведенні уроку навколишнього світу. Наповнення мультимедійної розробки покликане показати учням багатство природних ресурсів, а також дозволяє сформувати звісно ж у школярів уявлення про важливу роль навколишнього світу для існування людини. Спосіб пред'явлення нових знань спрямований на розвиток у дітей зорового сприйняття, пам'яті, спостережливості, вміння робити висновки. Презентація буде допомагати педагогові у вихованні в учнів дбайливого ставлення до природи.

На слайдах презентації розташовуються численні ілюстрації. Зображення знайомлять з природними ресурсами, демонструють господарську діяльність людини. Використання схем дозволяє школярам систематизувати й успішно засвоїти матеріал. Ефекти анімації акцентують увагу школярів на важливих аспектах уроку.
Переглядів: 204 | Завантажень: 85

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Happy
Презентація на тему - ХАРЧУВАН...
Презентація на тему - BRANDING
Презентація на тему - Наслідки...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...
Англійська мова В. М. Плахотни...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Багатства природи" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.