Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація "Керлінг"

Презентація "Керлінг" скачати

Скачати повну версію

Презентація одинадцятикласниці присвячена розповіді про один з видів спорту. Розповідь про керлінгу буде цікавий широкій аудиторії. Педагоги можуть використовувати даний мультимедійний ресурс для проведення тематичних класних годин про зимовій Олімпіаді в Сочі. Школярам буде корисно познайомитися з вмістом показу для розширення власного уявлення про маловідомий виді програми зимових ігор.

На слайдах розробки можна знайти докладну інформацію про керлінгу. У показ включена історія появи спорту, особливу увагу приділено опису даної дисципліни в контексті зимових Олімпіад. Велика частина презентації розповідає про правила гри. Доступне виклад , трактування нових спортивних термінів дозволить багатьом глядачам стати шанувальниками керлінгу . Знаючи основні положення даного виду спорту, буде значно цікавіше переглядати відео трансляції міжнародних чемпіонатів і турнірів.
Пряме посилання
Переглядів: 215 | Завантажень: 59

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Дискретн...
Презентація на тему: фактори в...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Презентація на тему - Cats
Презентація на тему - English ...
Шпаргалка з дисципліни Українс...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Керлінг" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.