Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація "Керлінг"

Презентація "Керлінг" скачати

Скачати повну версію

Презентація одинадцятикласниці присвячена розповіді про один з видів спорту. Розповідь про керлінгу буде цікавий широкій аудиторії. Педагоги можуть використовувати даний мультимедійний ресурс для проведення тематичних класних годин про зимовій Олімпіаді в Сочі. Школярам буде корисно познайомитися з вмістом показу для розширення власного уявлення про маловідомий виді програми зимових ігор.

На слайдах розробки можна знайти докладну інформацію про керлінгу. У показ включена історія появи спорту, особливу увагу приділено опису даної дисципліни в контексті зимових Олімпіад. Велика частина презентації розповідає про правила гри. Доступне виклад , трактування нових спортивних термінів дозволить багатьом глядачам стати шанувальниками керлінгу . Знаючи основні положення даного виду спорту, буде значно цікавіше переглядати відео трансляції міжнародних чемпіонатів і турнірів.
Пряме посилання
Переглядів: 233 | Завантажень: 63

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Готові лабораторні роботи з фі...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - Особливо...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Famous t...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Керлінг" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.