Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Честь і гідність

Презентація на тему - Честь і гідність скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для проведення уроку по курсу світської етики . Розробка призначена для знайомства дітей з визначеннями предметних понять , обговорення зі школярами чесних і гідних вчинків . Демонстрація слайдів розвиває в дітях уміння міркувати , виділяти головну думку , аргументувати свою позицію. Виховне значення навчального матеріалу розкривається у прищепленні учням прагнення жити і чинити чесно .

На тринадцяти функціональних слайдах містяться барвисті ілюстрації , текст завдань для виконання в класі і вдома. Оформлення показу робить роботу з презентацією цікавою. Школярам належить обговорити прислів'я , розібрати життєві ситуації з точки зору відповідності вчинків персонажів згідно із законами совісті , честі.
Переглядів: 941 | Завантажень: 175

Схоже з Різні презентації

Твір на тему "З любов'...
Презентація на тему - Фразові ...
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Презентація на тему - CHRISTMA...
Презентація на тему: ін'єк...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Честь і гідність ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.