Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Честь і гідність

Презентація на тему - Честь і гідність скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для проведення уроку по курсу світської етики . Розробка призначена для знайомства дітей з визначеннями предметних понять , обговорення зі школярами чесних і гідних вчинків . Демонстрація слайдів розвиває в дітях уміння міркувати , виділяти головну думку , аргументувати свою позицію. Виховне значення навчального матеріалу розкривається у прищепленні учням прагнення жити і чинити чесно .

На тринадцяти функціональних слайдах містяться барвисті ілюстрації , текст завдань для виконання в класі і вдома. Оформлення показу робить роботу з презентацією цікавою. Школярам належить обговорити прислів'я , розібрати життєві ситуації з точки зору відповідності вчинків персонажів згідно із законами совісті , честі.
Пряме посилання
Переглядів: 1047 | Завантажень: 191

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ПІДВИЩЕН...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему: Розмножен...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Честь і гідність ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.