Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Дицеметр

Презентація на тему - Дицеметр скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для уроку математики у першому класі . Демонстрація слайдів спрямована на ознайомлення дітей з новою одиницею виміру . Показ також навчить дітей вимірювати довжину відрізка. Зміст даної роботи дозволить закріпити знання школярів про нумерацію і допоможе практикувати першокласників у вирішенні прикладів і завдань. Розробка сприяє розвитку зорового сприйняття , пам'яті , логіки. Організація презентації буде виховувати інтерес до навчання .

На екрані представлені різноманітні завдання , які дозволяють реалізувати основні завдання уроку . Використання тематичних картинок привертає увагу школярів до змісту навчального матеріалу , сприяє запам'ятовуванню правил. Доцільним є використання ефектів анімації , вони допомагають вивести на екран правильні відповіді до завдань.
Переглядів: 257 | Завантажень: 78

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Навчальн...
Презентація на тему - Типізова...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Презентація на тему: Що таке е...
Презентація на тему - параметр...
Презентація на тему - CHRISTMA...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Дицеметр ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.