Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Дицеметр

Презентація на тему - Дицеметр скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для уроку математики у першому класі . Демонстрація слайдів спрямована на ознайомлення дітей з новою одиницею виміру . Показ також навчить дітей вимірювати довжину відрізка. Зміст даної роботи дозволить закріпити знання школярів про нумерацію і допоможе практикувати першокласників у вирішенні прикладів і завдань. Розробка сприяє розвитку зорового сприйняття , пам'яті , логіки. Організація презентації буде виховувати інтерес до навчання .

На екрані представлені різноманітні завдання , які дозволяють реалізувати основні завдання уроку . Використання тематичних картинок привертає увагу школярів до змісту навчального матеріалу , сприяє запам'ятовуванню правил. Доцільним є використання ефектів анімації , вони допомагають вивести на екран правильні відповіді до завдань.
Пряме посилання
Переглядів: 339 | Завантажень: 92

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ТЕКСТИ У...
Презентація на тему - Mass Med...
Презентація на тему - Чому ми ...
Розв'язання до: Збірник за...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - ЕКОНОМІК...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Дицеметр ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.