Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Дицеметр

Презентація на тему - Дицеметр скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для уроку математики у першому класі . Демонстрація слайдів спрямована на ознайомлення дітей з новою одиницею виміру . Показ також навчить дітей вимірювати довжину відрізка. Зміст даної роботи дозволить закріпити знання школярів про нумерацію і допоможе практикувати першокласників у вирішенні прикладів і завдань. Розробка сприяє розвитку зорового сприйняття , пам'яті , логіки. Організація презентації буде виховувати інтерес до навчання .

На екрані представлені різноманітні завдання , які дозволяють реалізувати основні завдання уроку . Використання тематичних картинок привертає увагу школярів до змісту навчального матеріалу , сприяє запам'ятовуванню правил. Доцільним є використання ефектів анімації , вони допомагають вивести на екран правильні відповіді до завдань.
Пряме посилання
Переглядів: 283 | Завантажень: 85

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Античні ...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Pets
Презентація на тему - Happy
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Розв'язання вправ та завда...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Дицеметр ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.