Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Дицеметр

Презентація на тему - Дицеметр скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для уроку математики у першому класі . Демонстрація слайдів спрямована на ознайомлення дітей з новою одиницею виміру . Показ також навчить дітей вимірювати довжину відрізка. Зміст даної роботи дозволить закріпити знання школярів про нумерацію і допоможе практикувати першокласників у вирішенні прикладів і завдань. Розробка сприяє розвитку зорового сприйняття , пам'яті , логіки. Організація презентації буде виховувати інтерес до навчання .

На екрані представлені різноманітні завдання , які дозволяють реалізувати основні завдання уроку . Використання тематичних картинок привертає увагу школярів до змісту навчального матеріалу , сприяє запам'ятовуванню правил. Доцільним є використання ефектів анімації , вони допомагають вивести на екран правильні відповіді до завдань.
Пряме посилання
Переглядів: 300 | Завантажень: 87

Схоже з Різні презентації

КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - П...
Презентація на тему - Our firs...
Презентація на тему - КАЗКА ЯК...
Геометрія Г. П. Бевз, В. Г. Бе...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - Рукописн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Дицеметр ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.