Презентація на тему - Доброта скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Доброта

Презентація на тему - Доброта скачати

Скачати повну версію

Презентація є майстер -класом вчителя початкової школи. Розробка знайомить глядачів з матеріалом до проведення класної години для учнів молодшої ланки . Педагоги можуть використовувати представлений досвід в якості ідеї для організації заходів у своєму класі. Зміст показу направлено на виховання в дітях почуття доброти , уваги до ближнього.

На дванадцяти слайдах презентації представлені вірші , висловлювання мислителів , народна мудрість. Оформлення розробки привертає увагу яскравими тематичними зображеннями. Інформацію супроводжують ілюстрації , підібрані згідно з тематикою класної години . Особливу увагу приділено тлумаченню слова « доброта » за словником Ожегова . Етимологія слова також представлена ​​за допомогою слов'янської абетки , де кожна літера має особливий сенс .
Переглядів: 1141 | Завантажень: 208

Схоже з Різні презентації

Історія України 7 клас
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Шпаргалка з економіки на тему ...
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація на тему - Подорож ...
Презентація на тему - ЗАХИСТ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Доброта ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.