Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Хмари

Презентація на тему - Хмари скачати

Скачати повну версію

Презентація пропонує до використання в школі і вдома матеріал до навколишнього світу для третього класу. До складу даної розробки включений демонстраційний ресурс до етапу пред'явлення нової теми . Учні можуть переглядати слайди на домашньому комп'ютері для закріплення вивченого в класі і підготовки домашнього завдання. Зміст показу спрямоване на розвиток в учнів зорової пам'яті і сприйняття , а також уміння порівнювати.

На екран виводяться описи різних типів хмар . Інформація представлена ​​детально і доступно. Кожний логічний блок супроводжують тематичні зображення. Фотографії сприяють засвоєнню матеріалу , роблять перегляд презентації цікавою. Деякі розділи показу містять схеми , що дозволяє систематизувати матеріал і швидко запам'ятати інформацію. Використання ефектів анімації виправдане прагненням привернути увагу третьокласників до змісту презентації .
Пряме посилання
Переглядів: 1158 | Завантажень: 169

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Відповіді на запитання і завда...
Презентація "Керлінг"...
Шпаргалка з історії України
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Хмари ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.