Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Ліс і людина

Презентація на тему - Ліс і людина скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою демонстраційний ресурс до уроків навколишнього світу для учнів четвертого класу. Розробка до заняття допоможе вчителю у цікавій формі пред'явити матеріал і закріпити його в класі. Перегляд слайдів дозволить школярам сформувати уявлення про роль лісу для життя людини. Організація матеріалу розвиває всі види сприйняття , вчить порівнювати і аналізувати . Виховна роль презентації розкривається у знайомстві школярів з різноманітністю російської природи.

На екрані можна побачити нові визначення , опис характеристик листяних і хвойних дерев. Особливу увагу приділено опису тварин , які мешкають у лісі. Закріпити вивчене в класі допоможуть спеціальні питання . Сприйняття нової теми сприяють яскраві ілюстрації , ефекти анімації та використання великих заголовків.

На чотирнадцяти слайдах навчальної презентації розташовуються наступні розділи:

- Тема і зміст уроку ;
- Введення визначення ;
- Класифікація ;
- Загадки про дерева ;
- Вірш ;
- Лісові жителі ;
- Запитання вікторини ;
- Підведення підсумків ;
- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 1162 | Завантажень: 175

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Чому ми ...
Презентація на тему: Аналіз ри...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Презентація з Біології на тему...
Презентація на тему Підліткови...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Ліс і людина ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.