Презентація на тему - Ліс і людина скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Ліс і людина

Презентація на тему - Ліс і людина скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою демонстраційний ресурс до уроків навколишнього світу для учнів четвертого класу. Розробка до заняття допоможе вчителю у цікавій формі пред'явити матеріал і закріпити його в класі. Перегляд слайдів дозволить школярам сформувати уявлення про роль лісу для життя людини. Організація матеріалу розвиває всі види сприйняття , вчить порівнювати і аналізувати . Виховна роль презентації розкривається у знайомстві школярів з різноманітністю російської природи.

На екрані можна побачити нові визначення , опис характеристик листяних і хвойних дерев. Особливу увагу приділено опису тварин , які мешкають у лісі. Закріпити вивчене в класі допоможуть спеціальні питання . Сприйняття нової теми сприяють яскраві ілюстрації , ефекти анімації та використання великих заголовків.

На чотирнадцяти слайдах навчальної презентації розташовуються наступні розділи:

- Тема і зміст уроку ;
- Введення визначення ;
- Класифікація ;
- Загадки про дерева ;
- Вірш ;
- Лісові жителі ;
- Запитання вікторини ;
- Підведення підсумків ;
- Домашнє завдання.
Переглядів: 1045 | Завантажень: 146

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему: Менеджмен...
Презентація на тему - Функціон...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - Олімпійс...
Математика Г. П. Бевза, В. Г. ...
Презентація на тему - Фірми в ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Ліс і людина ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.