Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Молоко

Презентація на тему - Молоко скачати

Скачати повну версію

Презентація являє до перегляду результати творчого проекту учнів третього класу. Розробка буде корисна в якості додаткового матеріалу до уроків навколишнього світу в початковій школі . Діти можуть самостійно знайомитися зі слайдами на персональному комп'ютері. Домашній перегляд дозволить розширити уявлення про властивості молока. Зміст показу виховує допитливість , прищеплює інтерес до навчання , а також вчить аналізувати і порівнювати .

На екрані представлена ​​пізнавальна інформація про молочні продукти . З розділів показу глядачі дізнаються про склад молока , його застосуванні в кулінарії і медицині. Тексти представлені у супроводі барвистих тематичних ілюстрацій . Демонстрація слайдів може викликати інтерес у молодших школярів , всі практичні досліди проводять їх ровесники .

Проектна робота представлена ​​на двадцяти трьох слайдах. Розділи презентації демонструються в наступній послідовності:

- Вступ ;
- Склад молочних продуктів ;
- З історії ;
- Різновиду молока ;
- Користь продукту ;
- Використання в народній медицині ;
- Правильне вживання і поєднання з іншими продуктами ;
- Практична частина ;
- Демонстрація досвіду.
Переглядів: 702 | Завантажень: 98

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - Географі...
Презентація на тему - Будова с...
Презентація на тему - Заплідне...
Англійська мова А. М. Несвіт 9...
Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Молоко ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.