Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Образ життя в 19 (XIX) столітті

Презентація на тему - Образ життя в 19 (XIX) столітті скачати

Скачати повну версію

Презентація пропонує до використання матеріал для уроків історії. Розробка викличе інтерес у вчителів англійської мови , на слайдах міститься інформація соціокультурного характеру . Показ можна використовувати в якості ресурсу з країнознавства . Оригінальна форма уроку дозволяє використовувати дану роботу для проведення позакласних заходів. Зміст презентації розвиває сприйняття , вчить школярів виділяти головне в історичних подіях.

На екрані з'являються барвисті зображення , що демонструють ті чи інші досягнення суспільства в науці і культурі. Запропоновані ілюстрації здатні сформувати у глядачів повне уявлення про Вікторіанської епохи . Ефекти анімації створюють атмосферу перегляду фільму про далекі роках.
Пряме посилання
Переглядів: 221 | Завантажень: 71

Схоже з Різні презентації

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Молоко т...
Презентація на тему - Кратні і...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему - COLOURS ...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Образ життя в 19 (XIX) столітті ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.