Презентація на тему - Олімпійський вогонь скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Олімпійський вогонь

Презентація на тему - Олімпійський вогонь скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розповіді про історію олімпійських ігор. Розробка може бути широко використана в школі. Показ буде корисний для проведення тематичного класного години , позакласних занять , уроків історії , а також для роботи предметних гуртків . З метою самоосвіти і підготовки цікавого повідомлення учні можуть вивчати даний матеріал на власному комп'ютері. Зміст слайдів позитивно позначається на розвитку у дітей сприйняття , вміння аналізувати й порівнювати. Виховне значення презентації розкривається в залученні глядачів до здорового способу життя , у прищепленні їм прагнення займатися спортом.

У показ включені відомості про походження Олімпійських ігор. Особливу увагу розробки стосується розповіді про засновника Міжнародного олімпійського комітету. Не залишений без уваги питання проведення зимової Олімпіади в Сочі. Презентація знайомить із символікою ігор , розповідає про популярних зимових видах спорту.
Переглядів: 275 | Завантажень: 66

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ANIMAL’S...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Презентація на тему - Теорія й...
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Олімпійський вогонь ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.