Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Олімпійський вогонь

Презентація на тему - Олімпійський вогонь скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розповіді про історію олімпійських ігор. Розробка може бути широко використана в школі. Показ буде корисний для проведення тематичного класного години , позакласних занять , уроків історії , а також для роботи предметних гуртків . З метою самоосвіти і підготовки цікавого повідомлення учні можуть вивчати даний матеріал на власному комп'ютері. Зміст слайдів позитивно позначається на розвитку у дітей сприйняття , вміння аналізувати й порівнювати. Виховне значення презентації розкривається в залученні глядачів до здорового способу життя , у прищепленні їм прагнення займатися спортом.

У показ включені відомості про походження Олімпійських ігор. Особливу увагу розробки стосується розповіді про засновника Міжнародного олімпійського комітету. Не залишений без уваги питання проведення зимової Олімпіади в Сочі. Презентація знайомить із символікою ігор , розповідає про популярних зимових видах спорту.
Пряме посилання
Переглядів: 322 | Завантажень: 83

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Типізова...
Презентація на тему: Розмножен...
Хімія Попель П. П., Крикля Л. ...
Презентація на тему - Особливо...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Олімпійський вогонь ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.