Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему: Що таке дисципліна?

Презентація на тему: Що таке дисципліна? скачати

Скачати повну версію

Анотація: Які асоціації у вас виникають при слові дисципліна? Багато хто знає, що дисципліна - це можна сказати певний порядок поведінки людей; але от навіщо вона потрібна, як її досягти - на ці питання відповість не кожен.

  Презентація з суспільствознавства «Дисципліна» познайомить семикласників з цим поняттям, розповість про те , що включає в себе дисципліна, які її компоненти і для чого вона потрібна.

  У презентації розглядаються різні види дисципліни: військова, трудова, технологічна, шкільна, а також зовнішня і внутрішня. Учням пропонується самим поміркувати над таким питанням: у чому відмінність зовнішньої і внутрішньої дисципліни. Наведено зразкову домашнє завдання, вказані посилання на використовувані ресурси інтернету. Автор даної презентації (Що таке дисципліна?) - Сарф Галина Владимировна, учитель истории и обществознания МОУ "СОШ № 142" г. Омска .
Пряме посилання
Переглядів: 381 | Завантажень: 81

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - ізомери
Збірка задач і завдань для тем...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - ЕКОНОМІК...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему: Що таке дисципліна? ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.