Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Сім'я

Презентація на тему - Сім'я скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для уроку суспільствознавства в шостому класі. Розробка може виступати в якості основного ресурсу до заняття. У разі пропуску уроку школярі можуть скористатися даною роботою для самостійного вивчення питання . Демонстрація слайдів дозволяє розвивати вміння аналізувати інформацію , здатність класифікувати , узагальнювати . Зміст показу направлено на виховання сімейних цінностей , а також на формування у школярів розуміння важливої ​​ролі сім'ї для розвитку соціуму.

На екрані представлені основні тези уроку . Ключові поняття виділені контрастним кольором. Короткий виклад матеріалу економить навчальний час . Текстовий зміст показу оформлено барвистими тематичними картинками , зображення покликані проілюструвати основні положення уроку .

Розробка до заняття представлена ​​на одинадцяти слайдах. Демонстрація навчального матеріалу відбувається згідно з наступним планом:

- Питання для повторення пройденого ;

- Знайомство з новими визначеннями ;

- Функції сім'ї ;

- Класифікація ;

- Завдання для закріплення ;

- Домашня робота.
Пряме посилання
Переглядів: 2357 | Завантажень: 474

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Природні...
Презентація "Багатства пр...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - СУТТЄВІ ...
Довідник молодшого школяра Укр...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Сім'я ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.