Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні

Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​вчителем російської мови та літератури. Розробка може бути продемонстрована учням на предметних заняттях. Показ містить докладний матеріал про взаємодію різних видів мистецтва. Матеріал може бути вивчений школярами самостійно вдома . Перегляд слайдів дозволить учням розширити кругозір і підготувати повідомлення по темі. Організація даної презентації сприяє розвитку сприйняття , розширенню в учнів уявлення про мистецтво . Виховне значення показу проявляється у знайомстві школярів з шедеврами архітектури , театру , живопису.

На екрані глядачі побачать опис особливостей того чи іншого жанру в супроводі багатьох ілюстрацій . До уваги учнів представлені фотографії пам'яток архітектури , сцени з фільмів і спектаклів. Для закріплення знань школярам пропонується виконати ряд творчих завдань , що сприяє засвоєнню матеріалу.
Пряме посилання
Переглядів: 1473 | Завантажень: 234

Схоже з Різні презентації

Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - Зведені ...
Презентація на тему - Структур...
Презентація на тему: Музична т...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.