Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні

Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​вчителем російської мови та літератури. Розробка може бути продемонстрована учням на предметних заняттях. Показ містить докладний матеріал про взаємодію різних видів мистецтва. Матеріал може бути вивчений школярами самостійно вдома . Перегляд слайдів дозволить учням розширити кругозір і підготувати повідомлення по темі. Організація даної презентації сприяє розвитку сприйняття , розширенню в учнів уявлення про мистецтво . Виховне значення показу проявляється у знайомстві школярів з шедеврами архітектури , театру , живопису.

На екрані глядачі побачать опис особливостей того чи іншого жанру в супроводі багатьох ілюстрацій . До уваги учнів представлені фотографії пам'яток архітектури , сцени з фільмів і спектаклів. Для закріплення знань школярам пропонується виконати ряд творчих завдань , що сприяє засвоєнню матеріалу.
Пряме посилання
Переглядів: 1410 | Завантажень: 229

Схоже з Різні презентації

Алгебра і початки аналізу М. І...
Презентація на тему - Наслідки...
Урок німецької мови. Пори року
Презентація на тему - Сили вза...
Твори з української літератури...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.