Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація "Принципи цивільної оборони"

Презентація "Принципи цивільної оборони" скачати

Скачати повну версію

У презентації «Принципи ЦИВІЛЬНОЇ безпеки» наводяться витяги із Закону «Про цивільну оборону України». Зокрема, у ст. 2 підкреслюється, що дія Закону поширюється на всю територію України і на всі верстви населення.

Загрози життєдіяльності підрозділяються на 2 категорії: зовнішні і внутрішні. До зовнішніх можна віднести загрози, пов'язані з можливістю розв'язання військових конфліктів і глобальних техногенних катастроф. А до внутрішніх - терростітечкіе дії і локальні природні або звісно техногенні катастрофи. Також у презентації є перерахування принципів захисту населення і також різних об'єктів, на яких будується робота системи МНС України. Автор: Мехеда Аліна
Пряме посилання
Переглядів: 359 | Завантажень: 52

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - Перехід ...
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему: Фінанси т...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Минулий ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Принципи цивільної оборони" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.