Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація - Різдво в різних країнах світу

Презентація - Різдво в різних країнах світу скачати

Скачати повну версію

Презентація описує культурні традиції свят у різних країнах . Наповнення слайдів може послужити додатковим ресурсом до уроку навколишнього світу. Вчителі географії можуть адаптувати слайди для показу на уроках в середніх класах . З метою розширення власних знань і підвищення загального культурного рівня глядачі будь-якого віку можуть вивчати даний матеріал на персональному комп'ютері вдома . Зміст мультимедійної розробки буде сприяти розвитку у школярів зорового сприйняття , вміння аналізувати інформацію. Виховне значення показу полягає в прищепленні учням інтересу і поваги до іншомовної культури .

На екран виводиться велика інформація про країни і традиціях. До уваги глядачів представлені описи підготовки до святкування , розповідь про особливості відзначати святкову подію . Тематичні ілюстрації покликані оживити перегляд і допомогти в сприйнятті.
Пряме посилання
Переглядів: 473 | Завантажень: 126

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Алмаз. К...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація на тему - Комп'...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - Організа...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація - Різдво в різних країнах світу ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.