Презентація: Свобода в діяльності людини скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація: Свобода в діяльності людини

Презентація: Свобода в діяльності людини скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів шкіл, гімназій і ліцеїв з поняттям "свобода діяльності людини". Дане мультимедійне навчальний посібник призначений для демонстрації на уроках суспільствознавства в одинадцятих класах.

Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями презентації є ознайомлення учнів з роллю свободи в людській діяльності; розвиток логічного мислення та вміння систематизувати соціально важливу інформацію по заданій темі; розвиток уміння порівнювати, аналізувати інформацію, і робити висновки на її основі; виховання громадянської позиції учнів; розширення світогляду вихованців.

Робота складається з дванадцяти слайдів, логічна, пізнавальна і цікава, чітко і грамотно структурована, містить деяку кількість ілюстрацій, відноситься до типу уроку отримання нових знань, повністю відповідає заявленим дидактичним цілям заняття.
Переглядів: 150 | Завантажень: 45

Схоже з Різні презентації

Твір на тему: Пам'ятки США
Усі готові домашні завдання ГД...
Презентація на тему - ІНВЕСТИЦ...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація з Української Літе...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Свобода в діяльності людини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.