Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація: Свобода в діяльності людини

Презентація: Свобода в діяльності людини скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів шкіл, гімназій і ліцеїв з поняттям "свобода діяльності людини". Дане мультимедійне навчальний посібник призначений для демонстрації на уроках суспільствознавства в одинадцятих класах.

Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями презентації є ознайомлення учнів з роллю свободи в людській діяльності; розвиток логічного мислення та вміння систематизувати соціально важливу інформацію по заданій темі; розвиток уміння порівнювати, аналізувати інформацію, і робити висновки на її основі; виховання громадянської позиції учнів; розширення світогляду вихованців.

Робота складається з дванадцяти слайдів, логічна, пізнавальна і цікава, чітко і грамотно структурована, містить деяку кількість ілюстрацій, відноситься до типу уроку отримання нових знань, повністю відповідає заявленим дидактичним цілям заняття.
Пряме посилання
Переглядів: 181 | Завантажень: 58

Схоже з Різні презентації

Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - Особливо...
Презентації з німецької мови н...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему: загін Сум...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Свобода в діяльності людини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.