Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація "Властивості повітря"

Презентація "Властивості повітря" скачати

Скачати повну версію

Презентація, створена ученицею третього класу, є корисним ресурсом до проведення уроків навколишнього світу. Дана розробка може бути корисна для проведення занять тематичних гуртків. Учні початкової школи можуть переглядати слайди самостійно, щоб розширити власний кругозір і поглибити знання про навколишню природу.

На слайдах даного ресурсу представлений текстовий матеріал, який знайомить глядачів з визначенням повітря, описує його властивості. Особливу увагу приділено розповіді про значення повітря для життєдіяльності людини. Презентація оформлена в яскравих блакитних тонах, містить великі заголовки і виділення ключових визначень в рамки. Тематичні ілюстрації привертають увагу будь-якого, сприяють розумінню і запам'ятовуванню матеріалу.
Пряме посилання
Переглядів: 482 | Завантажень: 87

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Файли (З...
Відповіді на домашні завдання ...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - СТАТИСТИ...
Презентація на тему - параметр...
Всесвітня історія 7 клас

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Властивості повітря" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.