Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація: Звідки приходить Новий рік

Презентація: Звідки приходить Новий рік скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів з історією всіма улюбленого свята "Новий рік". Основними інтелектуальними та розвиваючими завданнями даного мультимедійного навчального посібника є ознайомлення школярів з святкуванням Нового року до Петра I, з його указом про новий літочисленні, з традиціями та особливостями святкування в різних країнах світу, а також з символами свята; збагачення світогляду учнів, створення святкової атмосфери.

Слайд-фільм активізує пізнавальну активність школярів, має практичну цінність; рекомендується для показу учням п'ятих-сьомих класів, є логічним, послідовним і пізнавальним, складається з двадцяти однієї кольорово ілюстрованій сторінки.
Пряме посилання
Переглядів: 219 | Завантажень: 61

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - Money (Г...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - Дискретн...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Звідки приходить Новий рік ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.