Головна » Презентації » Різні презентації

Презентація: Звідки приходить Новий рік

Презентація: Звідки приходить Новий рік скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів з історією всіма улюбленого свята "Новий рік". Основними інтелектуальними та розвиваючими завданнями даного мультимедійного навчального посібника є ознайомлення школярів з святкуванням Нового року до Петра I, з його указом про новий літочисленні, з традиціями та особливостями святкування в різних країнах світу, а також з символами свята; збагачення світогляду учнів, створення святкової атмосфери.

Слайд-фільм активізує пізнавальну активність школярів, має практичну цінність; рекомендується для показу учням п'ятих-сьомих класів, є логічним, послідовним і пізнавальним, складається з двадцяти однієї кольорово ілюстрованій сторінки.
Переглядів: 202 | Завантажень: 55

Схоже з Різні презентації

Презентація з Української Літе...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему - 10 факті...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Українська мова О. В. Заболотн...
Презентація на тему - Астроном...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Звідки приходить Новий рік ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.