Головна » Презентації » Різні презентації

Птахи лісу

Птахи лісу скачати

Скачати повну версію

Презентація містить навчальний матеріал , який може бути використаний на уроках біології чи навколишнього світу. Школярі можуть самостійно переглядати слайди , якщо з різних причин було пропущено заняття. Спосіб організації даної розробки забезпечує засвоєння теми . Перегляд роботи допоможе поглибити знання про пернатих , сприятиме розвитку пам'яті , сприйняття. Виховний аспект презентації полягає в прищепленні школярам інтересу до вивчення природи і уважного ставлення до тварин.

На тематичних шаблонах розташовані тексти описового характеру . Інформація стосується опису місць проживання , а також зовнішнього вигляду і поведінкових повадок . Кожний логічний блок уроку містить кілька ілюстрацій. На екран виводяться барвисті зображення лісових птахів. Ілюстрації представлені в досить великому форматі , що дозволяє кожному глядачеві розглянути птаха в найдрібніших деталях.
Пряме посилання
Переглядів: 415 | Завантажень: 106

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - BIG LETT...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Презентація "Види і форми...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
Презентація на тему - TRAVELLI...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Птахи лісу ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.